Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Raznoraznarije

Digitalni podpis dokumenta

 
 
9.8.2013, 18:21
Pozdravljeni,

Zanima me, kako lahko digitalno podpišeš dokument (PDF, Word ter email pošta), ter katere certifikate lahko uporabiš za podpis (AC NLB, Halcom, SIGEN-CA, SIGOV-CA, ali pa svoj privat).

Lp.
 
 
 
10.8.2013, 10:53
Podpisovanje PDF:





Podpisovanje Word:






Za podpis pa lahko uporabiš poljuben certifikat, tudi tistega, ki ga ustvariš sam. Vprašanje je samo, ali so certifikati zaupanja vredni.


changed: podtalje (10.8.2013, 10:53)
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!