Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Igre in zabava

Fifa 14 se mi med nalaganjem ustavi

 
 
3.11.2013, 14:54
Imam AVG 2014 Free edition, ampak ko izklopim PC Protection (celega antivirusa se ne da zapret) je še vedno isto .Poskusil sem tudi zbrisat celo igro in sem namesto iz CD-ja, zloudal igro prek Origina ampak ne pomaga
 
 
 
3.11.2013, 17:37
Probaj omogočiti fifo v požarnem zidu.. ali si poskusil še tisto finto z msconfigom, ki je opisana na večih forumih?
 
 
 
4.11.2013, 15:23
V požarnem zidu sem omogočil, ampak o keteri finti ti govoriš?
 
 
 
4.11.2013, 20:59
Type 'msconfig' into the start bar, go onto the services tab. Disable bitguard. If you do not have BitGuard then (stil on services tab) click on hide all windows services and disable all of them. One of them is stopping FIFA from starting, you'll have to figure out which one.
 
 
 
5.11.2013, 7:02
Sem naredil kar si mi napisal, ampak še vedno ne deluje .Edino kar sem opazil je to, da se mi pri AVG-ju avtomatsko naredi kljukica, čeprav sem ga disablal.
 
 
 
7.11.2013, 17:10
Ker mi še zmerom ne dela, me zanima če kdo ve, kako bi lahko kompletno zbrisu Fifo (iz registerya, mojih dokumentov, itd...)?
 
 
 
8.11.2013, 16:32
Namesti si Revo Uninstaller (po možnosti pro verzijo, magari piratsko :lol . Jaz ga včasih uporabljam in je odličen program.
 
 
 
23.11.2013, 1:09
Da malo obudim temo. PTA, jaz sem si potegnil Fifo z ene torrent strani, in mi je v Windows 7 ni hotelo zagnati, pa da vse okoli obrneš. Nato sem formatiral komp, spet naložil Windows 7 in spet ni šlo. Zdaj mi pa na Windows 8 dela normalno..
 
 
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!