Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Vse o Zmaga.com

Možne spremembe na zmaga.com

 
 
29.10.2008, 16:08
imam še en predlog...


privatna sporočila
 
 
 
29.10.2008, 16:30
So že

Klikni na katerokoli uporabniško sliko in voila
 
 
 
29.10.2008, 17:33
Samostojni avatarji. To bi blo fajn
Podpis recimo še.
Pa ena pravopisna. Ko klikneš pač na username piše spodaj "...z HTTP...". S HTTP je pravilno.

Kaj pa kakšen sneek peak v v2.5?
 
 
 
29.10.2008, 18:10
Mogoče pa res CoreySteel

Podpis se mi zdi osebno nepotreben in mogoče tudi malce moteč, saj se bi prikazoval na vsaki objavi ?

Sneek peak bi lahko pokazal, saj je veliko že storjenega (večinoma oblikovno), samo mi je bolje, da se to naredi 11.11 ob polnoči (sploh ne vem kateri dan pride ).
 
 
 
29.10.2008, 18:25
11.11. je torek (iz torka na sredo 12.)
 
 
 
29.10.2008, 19:02
Se pravi, da bo stran v torek ob 00:00 imela 99,99% rahle težave in se za njih opravičujemo

Če imate kako super idejo, pa kar na dan z njo. Večinoma se bodo spremembe videle na forumu.
 
 
 
29.10.2008, 22:05
Super, se veselim, da vidim spremembe. Moram povedati, da sem bil 2.verzije zares vesel, ker je prinašala super novosti.

Še vprašanje: imate kje shranjene prve podobe?, al se zanašate na arhiv web maschina?
 
 
 
31.10.2008, 15:20
Kolikor sem jaz osveščen je trenutno RSS samo za lekcije. Ta mi ne koristi najbolj zato predlagam da vključite tudi RSS za posamezne vpise v teme. Ob vsakem postu (prispevku) bi se v RSS zgeneriral naslov teme ter vsebina prispevka. Če boste upoštevali pa naredite še tako, da se ne bodo ponalvljale teme. Če bo torej ena tema že vpisana bo šla samo na vrh.
 
 
 
11.11.2008, 19:23
Vse najbolše zmaga Super spremembice sm opazu na forumu. Kr tko naprej!

 
 
 
27.12.2008, 16:04
bi lahko dodali še finski jezik?
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!