Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Računalništvo

Pridobitev izpolnjene tabele

 
 
15.2.2009, 14:19
Pozdravljeni,

rad bi objavil nekje tabelo, kjer bi ostali noter vpisali določene zadeve. Lahko bi kombiniral recimo tabelo in pa input text polje. Bi poznali še kakšen drugi način, da nekdo izpolne tabelo in jo potem jaz dobim na mail. Rad pa bi, da se to opravi že na sami strani (.html).

Lep pozdrav


spremenil: NikMan (26.3.2009 ob 11.43.48)
 
 
 
15.2.2009, 19:18
Mogoče bi prišlo v poštev Google Spreadsheets.
 
 
 
15.2.2009, 19:30
A bi se dalo na kakšno možnost, da bi bil gumb pošlji. Tako kot pri obrazcih oz. kontaktu.
 
 
 
15.2.2009, 21:45
Zakaj pa navadni obrazci niso dobri?

Če lahko daš malo več informacij, za kakšne podatke gre in kakšen je končni namen, bomo tudi lažje pomagali.
 
 
 
15.2.2009, 21:59
Malo več informacij:
Če recimo naredim neko križanko ali recimo sudoku, je verjetno najboljši način, da dam noter v tabelo. Vbistvu sploh ni bistvo, da je tabela, ampak, da bo potem neka križanka ali pa sudoku. Torej kakšna bi bila najboljša realizacija.
 
 
 
16.2.2009, 16:36
Ja inputboxi postavljeni v tabeli 8ni mus, da ima rob).
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!