Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Računalništvo

Pozabljena gesla in informacije o računalniku

 
 
5.6.2009, 20:08
Videl sem temo, kjer ste razpravljali o tem kako se vpisati v račun kljub temu, da si pozabil geslo.

Tukaj vam pošiljam link do brezplačnega programa, kjer lahko pogledaš vse informacije o računalniku, od gesel, driverjev, software, hardware itd. Program se imenuje siw.

http://www.gtopala.com/


spremenil: NikMan (7.6.2009 ob 09.56.19)
 
 
 
5.6.2009, 22:30
Sem preizkusil program in moram reči, da je res zelo uporaben.

Vsebuje veliko informacij o sistemu ter vsebuje kar nekaj uporabnih orodij. Poleg tega ga ni potrebno posebej instalirati, ampak ga samo zaženemo. Kar pa je še zelo pomembno, pa je to, da je za domačo uporabo brezplačen.

Tako da sem ga že dal na moj USB ključek, da bo vedno pri roki.
 
 
 
6.6.2009, 2:06
sem vedu da ti bo prou prišel Jst dostikrat kaj pogledam, kateri driverji so gor, ker je s tem programom vse zelo hitro! Praktično ti piše vse kar se lahko o računalniku napiše
 
 
 
6.6.2009, 8:35
Kje pa lahko gesla preglejuješ?
 
 
 
6.6.2009, 10:15
Software -> Secrets
 
 
 
6.6.2009, 10:49
aha.ampak meni pokaže samo geslo pošte in gesla firefoxa.Kako pa bi lahko videl gesla windowsev?Ker se verjetno da če je program namenjem temu,da greš lahko notri če geslo pozabiš.
 
 
 
7.6.2009, 1:38
Da vas vidim. A obstaja program, če ti za vstop na internet zahteva geslo, da ga program najde?? Mislim ko hočeš na internet da ti se odpre okno, kjer zahteva uporabniško ime in geslo.
 
 
 
7.6.2009, 11:06
Ja. Načeloma se da z BruteForce metodo. Čeprav to za internet ni najbolj priporočljivo. Se pa da za datoteke in programe na računalniku. Program bi ti mogoče lahko kaj našel, če si že kdaj prej vpisal geslo, sicer pa programov s kristalnimi kroglami še nizo izumili
 
 
 
7.6.2009, 11:12
aha.ampak meni pokaže samo geslo pošte in gesla firefoxa.Kako pa bi lahko videl gesla windowsev?Ker se verjetno da če je program namenjem temu,da greš lahko notri če geslo pozabiš.

bi lahko gdo odgovoril?kljuka ali ta metoda ki si jo prej umenil deluje tudi za windowse?
 
 
 
7.6.2009, 11:47
Jaz načeloma nisem dobro seznanjen s temi programi pa vendar dvomim, da obstaja program, ki bi ti pokazal geslo. Mimogrede, katero geslo potrebuješ? Od svojega ali od drugega računa? Bruteforce metoda ne vem no ... Mogoče so kaki programi. No mimogrede Bruteforce metoda preizkuša vse možne kombinacije s črkami, številkami ...

a
b
c
...
aaa
bbb
ccc
...
dnfjv
krktm
mdcnf
...
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!