Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Računalništvo

Izkušnje s programom Blender

 
 
30.6.2009, 15:11
Pozdrav!

Blender je program za oblikovanje tridimenzionalnih objektov, animacij, filmčkov, iger.
Pred nekaj časa sem si ga naložil na računalnik, vendar ga ne znam čisto uporabljati. Če ima kdo izkušnje s tem programom, naj mi prosim sporoči kar tukaj ali na ZS, saj bi rabil pomoč ob izdelavi kaknega izdelka v blenderju. Sem že sicer gledal neke tutoriale, vendar mi noben ni odgovarjal. Če bo kdo našel kakšne še posebno dobre, naj mi tudi prosim sporoči.

Hvala!

Erco


spremenil: NikMan (30.6.2009 ob 17.00.45)
 
 
 
30.6.2009, 16:52
Trenutno ne poznam nobenega dobrega pripomočka za učenje.

So pa vsi ti programi precej zahtevni za uporabo in Blender nikakor ni izjema.

Mogoče nekoliko bolj prijazni so 3D StudioMax ali Maya in tudi tu si moraš vzeti precej časa, da narediš kaj uporabnega.

Vsekakor dobro premisli, če se res misliš ukvarjati s tem.
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!