Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Računalništvo

Excel in tiskanje samo naslovnih listov

 
 
18.9.2009, 10:10
Zanima me ali lahko, ko izberem ukaz tiskaj, tiskam samo določene delovne liste iz delovnega zvezka. Že vnaprej pripravim kateri se morajo natisniti, potem pa samo print.
Narejena predloga naj bi se z enim klikom izpisala s točno določenimi delovnimi listi.

Hvala za pomoč




spremenil: NikMan (11.2.2011 ob 07.17.11)
 
 
 
22.9.2009, 9:45
Katero verzijo Excel pa uporabljaš?

Za verzijo 2003 je to potrebno rešiti z makrom in je opisano na:
http://excel.tips.net/Pages/T002215_Prin....

V 2007 je to bolj enostavno, saj lahko pred tiskanjem označiš aktivne delovne liste tako, da držiš SHIFT in klikaš na zavihke.

Pri tiskanju nato izbereš, da tiska samo aktivne delovne liste.
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!