Kliknite tukaj, da si ogledate profil, kot ga vidijo drugi
 
Domov > Forum > Računalništvo

Vstavljanje slike v že obstoječo sliko

 
 
2.11.2009, 12:36
ŽIVJO! Sem začetnica z Photoshopom in imam en problem. Upam, da mi ga boste lahko pomagali rešiti. Imam eno sliko, ki sem jo že obrezala, vendar na sliki manjka malo zadnjih las na glavi in se to zelo vidi, ker je bilo tam konec slike. Zdaj pa me zanima, če se da z druge slike vstavit tisti manjkajoči del, da bi prišla ven lepa slika. Upam, da mi boste odgovorili, ker sama tega res ne vem. LP Sanja

spremenil: realife (7.4.2011 ob 15.08.20)
 
 
 
2.11.2009, 12:41
Mogoče bi šlo s orodjem Clone Stamp.

Kako se uporablja, si lahko ogledaš v lekciji:
http://www.zmaga.com/program_ucenje.php?....
 
 
Prijava in registracija
 
 
 
Zmaga.com ponuja brezplačno in razumljivo učenje računalniških programov, vas na enkraten način spozna z različnimi svetovnimi jeziki, s podrobno obrazloženimi recepti prikaže čare kulinarike in vam prežene strahove pred domačimi opravili.
 
 
Poleg tega lahko prebirate poučne članke, ki so namenjene širjenju naše splošne razgledanosti ter preverite svoje znanje z priljubljenim in enostavnim sistemom za preverjanje znanja. Če med vsebinami, ki se dodajajo vsak dan, ne najdete želenega znanja, je za vaša vprašanja na voljo dobro obiskan forum, kjer lahko tudi aktivno sodelujete. V primeru, da bi radi svoje praktično znanje delili z ostalimi, pa to lahko storite preko preprostega vmesnika za dodajanje vsebin. Zmagajte z znanjem z Zmaga.com!